rozcestník

10. dubna 2011 v 11:52 | Tomisus Aisling Saoirse
Vítej milý poutníku! Nemůžeš se zde zorientovat? Vstup, naše Jolan ti připraví horkou koupel i s posvátným nápojem Anlien a já tě mezitím seznámím se zdejším povětřím.

Právě se nacházíš na té nejdůležitější křižovatce v celém kraji - ROZCESTNÍK.

AKTUÁLNÍ AKTUALITY
Jak již sám název napovídá, zde se bude nachátet přehled novinek a aktualit. Mimochodem, zde naleznete také všechna vydání měsíčníku "Dvouhlavý sršen".

SPOLEČNOST
překvapení...

AUTOROVA MALIČKOST
Zde se dozvíš vše o zdejším Nejvyšším. Můžeš o něm zjistit mnoho informací.

ZPOVĚDNICE
Šéf má občas prazvláštní nutkání vyzpovídat nevinné občany z okolí. Chraň bohyně Nyxis všechny jeho oběti!

KNIHOVNA
V nečekaných chvílích má Tomisus - tak se jmenuje šéfik - chuť zkritizovat nebo naopak vychválit některé z vydaných děl tohoto století.

CENA JACKA SKELLINGTONA
Jesliže budeš obdařen touto cenou, můžeš být na sebe doopravdy převelice pyšný. Tomisus Aisling Saoirse a Jack Skellington jsou dva velmi blízcí přátelé, kteří se usnesli oceňovat ty nejlepší z nejlepších za jejich spáchaná díla.

A nyní se můžeme podívat na zoubek menu.

TVORBA
Tvorba je rozdělená na dvě části. Na svazky pergamenů a kytice veršů. Ve svazcích můžeš objeviti listy převážně fantazně založených dobrodružství. V kytici můžeš nalézti krátké texty složené z veršů. V tomto období však zatím žádná kytice nepřibyla.

ČTU
Zde se můžeš dozvědět, co právě vážený Tomisus čte. Neočekávej však, že sem bude psát pokaždé, když bude číst jídelní lístek v hostinci nebo městskou vyhlášku.

OBLÍBENÍ
I Nejvyšší má své oblíbence. Zde je všechny do posledního vypíše.

OSTATNÍ
Na tomto místě se bude shromažďovat vše, co nikam nepatří - nelze to zařadit. Dalo by se řící, že se jedná o odpad, ale to je špatný termín.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domča Domča | E-mail | Web | 3. září 2013 v 21:46 | Reagovat

Ahoj,

nenašla jsem tady na tebe žádný soukromý kontakt, tak snad si přečteš aspoň tohle :) Ráda bych si s tebou promluvila (popsala :)) o svých stránkách. Když budeš mít zájem, tak se prosím ozvy ;)

Díky,

Domča

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama